Wykonujemy budowy przydomowych tarasów

Podczas zakładaniu ogrodu bardzo często budujemy naszym Klientom również przydomowy taras. Taras w ogrodzie jest „bocianim gniazdem” służącym do obserwacji i pierwszych spojrzeń na zieleń, po wyjściu z mieszkania. Może stanowić element płynnego przejścia z domu do ogrodu, a najlepiej, żeby dzięki niemu te granice w ogóle się zatarły.

W naszej ofercie posiadamy prawie wszystkie dostępne na rynku materiały do budowy tarasu. 

Dla naturalistów spragnionych zapachu żywicy polecamy budowę tarasu z desek drzew iglastych (sosna, świerk, modrzew). Można je pomalować na dowolny kolor, ale naturalne drewno wymaga regularnej pielęgnacji.

Zabudowa tarasu na osiedlu: wewnątrz deski z modrzewia palonego oraz malowany modrzew naturalny na zewnątrz

Orientalny klimat otoczenia podkreślimy dzięki drewnu z drzew egzotycznych (żółta Garapa, ciepły Merbau, czekoladowa Massaranduba, supertwarde Ipe, wieczny Bangkirai, czerwony Kempas, oleisty Teak).

Dla tych, co chcą zapomnieć, że w ogóle mają taras, mamy szeroką ofertę „niezniszczalnych” materiałów kompozytowych, które nie wymagają impregnacji. Deski kompozytowe, chociaż nie są najtańsze jak sosna czy modrzew, coraz częściej znajdują nabywców  dzięki swojej odporności na wszelkie czynniki zewnętrzne. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Oferujemy również szeroki wybór materiałów kamiennych i betonowych do budowy tarasów gdzie wymagana jest powierzchnia twardsza niż drewno lub kompozyt.