Obiekty wodne w ogrodzie to nasz ukochany temat. Woda w ogrodzie wpływa na nasze wszystkie zmysły. Oczko wodne jest elementem znacznie podnoszącym stopień atrakcyjności naszego ogrodu dla wszelkich stworzeń z okolicy, zwiększając jednocześnie bioróżnorodność. Dlatego skaczemy z radości, gdy tylko nasz Klient życzy sobie założyć staw, strumień, ekologiczny staw kąpielowy, staw hodowlany, czy zbiornik biotopowy.

Świat wodny jest tak fascynujący, że pośród projektowania ogrodowej przestrzeni, aspekt ten stał się dla nas wręcz nieodłącznym elementem naturalnego piękna! Podkreślenie obecności fauny i flory na terenach zielonych za pomocą oczka wodnego, ekologicznego stawu kąpielowego, czy też hodowlanego nie tylko dopasowuje się do aktualnie obowiązujących trendów, ale również raczy wizualne kubki smakowe. Ciągły postęp technologii i rozwój ogrodnictwa sprawiają, że różnorodność form zbiorników wodnych i poszczególnych elementów przeznaczonych do ich aranżacji, stale wzrasta. 

Jako Garden Rangers z biurem w Warszawie chętnie spełnimy Twoje indywidualne oczekiwania, dotyczące wprowadzenia do przestrzeni ogrodowej nawet niewielkiego detalu ściśle powiązanego ze światem wodnym. Wśród ciekawych pomysłów i inspiracji wyróżniamy m.in. możliwość stworzenia oczka wodnego, fontanny, stawów ogrodowych ze strumykiem, stawów hodowlanych, czy też rzeźb wodnych – wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Jeśli jednak nie wiesz, na jaki wodny detal przestrzeni się zdecydować, skontaktuj się z nami – przy wyborze odpowiedniego stawu, czy oczka wodnego również chętnie pomożemy!

Oczko wodne w zimowej scenerii ogrodu

Obiekty wodne w ogrodzie to nasz ukochany temat. Woda w ogrodzie wpływa na nasze wszystkie zmysły. Oczko wodne jest elementem dramatycznie podnoszącym stopień atrakcyjności naszego ogrodu dla wszelkich stworzeń z okolicy, zwiększając jednocześnie bioróżnorodność. Dlatego skaczemy z radości, gdy tylko nasz Klient życzy sobie założyć staw, strumień, ekologiczny staw kąpielowy, staw hodowlany, czy zbiornik biotopowy.

Oczko wodne marzeń – stwórz niepowtarzalny ogród z Garden Rangers!

Niezależnie od tego, jaką przestrzenią dysponujesz, z nami niemożliwy projekt oczka wodnego do zrealizowania nie istnieje. Nawet wprowadzenie do ogrodowej przestrzeni niewielkiego świata wodnego, kreuje niepowtarzalny i intrygujący urok otoczenia. Woda jako żywioł środowiska naturalnego kojąco oddziałuje na człowieka. To życie – świat wodny nie przestaje się ruszać. Woda przyjemnie bulgocze, spokojnie faluje, radośnie tryska, nieustannie zmierza, sumiennie podążając za prądami tworzonymi przez wiatr. Pięknie zaaranżowane oczko wodne, przyciąga wzrok postronnych obserwatorów, uspokaja, relaksuje i pozytywnie nastraja na kolejne dni. Staw wodny ukazuje również niezwykły świat fauny i flory. Na pewno będziesz zainspirowany ciągle zmierzającymi „dokądś” rybami, rozrastającą się roślinnością, aktywnością kolorowych ważek i przyjemnie ćwierkających ptaków.

W Garden Rangers do stworzenia niepowtarzalnych stawów, strumieni, zbiorników biotopowych, czy ekologicznych stawów kąpielowych wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz dotychczasową wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie ogrodniczej. Możesz być pewny, że korzystając z naszych usług, otrzymasz piękne oczko wodne, zaprojektowane i zbudowane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.