Zieleń publiczna odgrywa szalenie istotną rolę w funkcjonowaniu każdego miasta, szczególnie tak dużego, jakim jest Warszawa. Przestrzeń zielona aktualnie jest szalenie pożądana nie tylko ze względu na pełnienie funkcji ozdobnych, ale również na odgrywanie ważnej roli w całym środowisku naturalnym. Nieuniknione zmiany klimatyczne, potęgują świadomość społeczeństwa o zagrożeniu przyrody, dlatego też tworzenie nowych miejsc publicznych z zielenią jest wręcz potrzebne!

Jako Garden Rangers z siedzibą w Warszawie, zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem zieleni miejskiej. Jest to dla nas niezwykłe doświadczenie i zarazem misja specjalna, ponieważ możemy uczestniczyć w pozytywnych przemianach przestrzeni publicznej!

Projektowanie zieleni miejskiej

Nowoczesne projekty zieleni dla firm i deweloperów – Garden Rangers zaprasza do współpracy!

Zanim przystąpimy do wykonania projektu zieleni, dokładnie sprawdzamy i poddajemy szczegółowej analizie istniejącą już przestrzeń, na której zostanie zaaranżowany krajobraz naturalny. Dokładna ekspertyza polega na inwentaryzacji wszelkich elementów otoczenia, oddziałujących na przyszłą zieleń, m.in. stan gleby, sąsiedztwo istniejących roślin, drzewostanu, nasłonecznienie, przepuszczalność gruntów. Dzięki temu możemy zaprojektować funkcjonalny, dostosowany do warunków środowiskowych ogród miejski, który stanie się piękną ozdobą pobliskiej przestrzeni. Uwzględniając indywidualne potrzeby deweloperów zlecających prace, chętnie zajmiemy się również kompleksową aranżacją zieleni publicznej. To gwarancja najwyższej jakości ogrodniczej współpracy, dbająca o czas i pieniądze. Decydując się bowiem na Garden Rangers, powierzasz nam pełną odpowiedzialność za wykonanie projektu zieleni, a następnie kompleksowej, dostosowanej do potrzeb ogółu aranżacji przestrzeni naturalnej.

Projektowanie zieleni miejskiej zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta

Rozumiemy, że parki czy też skwery osiedlowe są chętnie i regularnie odwiedzane przez pobliskich mieszkańców, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby przygotowany przez nas projekt zieleni publicznej łączył w sobie cechy zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Projektowanie ogrodu miejskiego jest wyzwaniem, misją specjalną, ale też niezwykłą przyjemnością. Oprócz uwarunkowań środowiska naturalnego bierzemy pod uwagę sąsiedztwo pobliskich, często gwarnych ulic. Projektując tego typu tereny, dbamy o stworzenie przyjemnego, doskonale nadającego się do odpoczynku miejsca wypełnionego relaksującą, piękną naturą.

Wśród naszych zamiłowań znajduje się energiczny żywioł, jakim jest woda. Uwzględniając indywidualne oczekiwania firmy, chętnie zaproponujemy stworzenie zbiornika wodnego, który uatrakcyjni przestrzeń zieloną i pozytywnie wpłynie na rozwój środowiska naturalnego znajdującego się w pobliżu. Stawy hodowlane, oczka wodne, energetyczne strumienie i wodospady, przyciągną uwagę mieszkańców osiedla, tym samym zachęcając ich do częstszego spędzania czasu w ogrodzie miejskim.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu! Garden Rangers zaprasza!