płyty kamienne z łupka

Składy kamienia ogrodowego w okolicach Warszawy

Leszczyński- sprzedaż kruszyw

Skład różnego rodzaju materiałów znajduje się na północ od Warszawy. Na miejscu firma przygotowała ogródek pokazowy z dostępnym materiałem. Ich aranżacje inspirują do stworzenia ciekawych przestrzeni w swoim ogrodzie. Łączenie różnego rodzaju kamienia nie musi być nudne.
W ofercie znajdują się grysy, otoczaki, kamień łamany, głazy i skały ozdobne, kamień do gabionów, kostka brukowa. Szeroka gama barw od krystalicznego białego przez rdzawe po grafitowe pozwoli na dobór odpowiednich kompozycji. Znajdziecie tu wiele skał importowanych.

Głaz jako soliter (fot.: phu-leszczynski.pl)

Imperium kamienia (Warszawa- Łazy)

Producent i dystrybutor kamienia nawet z bardzo dalekich części świata. Skład kamienia znajduje się na południowy zachód od Warszawy. Szeroki wybór otoczaków, żwirów, kamienia łamanego, głazów i skał ozdobnych pochodzenia greckiego, włoskiego, zaspokoi wymagających klientów. Kamień dostępny jest w różnej grubości oraz kolorach. Dodatkowo do projektów można dobrać kostkę brukową dostępną na miejscu.

Selma- kamienie i skały

Kolejne miejsce dla fanów kamieni do ogrodu. Skład znajduje się na północ od Warszawy. Oprócz kostki granitowej dostępne są grysy, otoczaki, żwiry dekoracyjne i 'skałki ogrodowe'. Te ostatnie to piękne solitery do akcentowania kompozycji. Oryginalnym kamieniem do dekoracji jest dostępny w Selmie kamień 'Spaghetti'.

Kamień dekoracyjny 'Spaghetti' (fot.:kamienie123.pl)

Czerwone otoczaki cereza, zielony serpentynit mogą być idealnym kontrastem przy oczkach wodnych. A na rabaty idealna będzie kora kamienna z łupków lub z grysu.

Kora kamienna z grysu (fot.:kamienie123.pl)

CKO Brzozowy Raj

Ciekawe miejsce, które dostarczy dekoracyjnych elementów do grodu. Oprócz kamienia dekoracyjnego, firma oferuje także donice kamienne, rośliny wodne i ryby do oczek wodnych.

Donice w kamieniu (fot.: brzozowyraj.pl)

Materiał kamienny jaki jest dostępny (oprócz grysów i otoczaków) to płyty kamienne na elewacje i chodniki, gruby kamień na budowę skalniaka, czy piękne głazy na solitery.
Wśród kamieni można wybierać kolorowe gnejsy, marmury z Grecji i Polski, granity, łupki, piaskowce. Gnejs brazylijski lub bułgarski, czy kwarcyt portugalski i turecki to jedne z licznych kamieni sprowadzanych zza granicy.

Gawryszewski

Skład kamienia znajduje się po prawej stronie Wisły. W ofercie posiadają kamienie krajowe, jak i importowane. Oprócz kruszca centrum sprzedaje kostkę brukową i przycięte obrzeża granitowe.
Materiał obejmuje granity, marmury, płyty i bryły z piaskowca w pięknych barwach, żwiry w różnych kolorach. Z krajowych otoczaków dostępne są górski, rzeczny i otoczak janowicki. Do aranżacji dokupić można podkłady kolejowe na obrzeża rabat lub na murki oporowe.

Ciekawą ofertą jest budowanie kominków z kamienia (fot.: gawryszewski.pl)

Centrum Kamieni Ogrodowych

Sklep znajduje się niedaleko Warszawy, w Piasecznie. W szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie z grysów, otoczaków, żwirów. Ale nie tylko, ponieważ centrum dysponuje płytami kamiennymi, głazami i skałami w różnej wielkości.

Dostępne bryły serpentynitu (fot.: kamiendlaogrodu.pl)

Na stronie centrum w galerii zdjęć można przejrzeć dostępny materiał kamienny, jego różnorodność kolorów i frakcji.
Oprócz kamienia, kupić tu można podkłady kolejowe, które elegancko będą się komponować w nowoczesnych lub rustykalnych aranżacjach.

Imprestone

Skład prowadzony przez pasjonatów natury i piękna kamienia, wychodzą naprzeciw indywidualnym pomysłom klientów. Grysy, otoczaki dostępne są w różnych frakcjach. Natomiast barwy sprzedawanych otoczaków mienią się od podstawowych śnieżnobiałych, przez antracyt po ciekawe wiśniowe żyłkowania na marmurach.

Oryginalna barwa otoczaka (fot.: pinterest.com)

Cały materiał wystawiony jest na miejscu w sklepie, tak, żeby każdy klient osobiście mógł zapoznać się z ofertą.
Jeżeli chcą Państwo wiedzieć więcej o kamieniach w ogrodzie, zapraszamy na ich bloga.

Lux-Mar

Firma, która importuje kamień ozdobny z różnych miejsc świata. Niedaleko Warszawy funkcjonują 2 punkty sprzedaży. Nie ma tu dużego wyboru otoczków, czy grysu, ale w ofercie posiadają kostkę brukową granitową, płyty kamienne nieregularne lub cięte i montaż oryginalnych ogrodzeń z kamienia lub gabionów. W składzie można znaleźć dodatkowo ciekawe głazy i skały ozdobne.

Renakam

W ofercie posiadają szeroki wybór płyt kamiennych i kruszyw ozdobnych, a także kostkę brukową i usługi brukarskie. Na Facebooku pokazują zdjęcia z nowo zrealizowanego ogródka pokazowego przy składzie w Nadarzynie. Mała oferta otoczaków, za to można kupić u nich donice gabionowe lub rzeźby kamienne.

Kostka, grys, płyty kamienne i gabiony- materiał dostępny w Renakam (fot.: kamien-kostka.pl)

Zostaw komentarz