Misją specjalną Garden Rangers jest profesjonalna i kompleksowa aranżacja zieleni na balkonie. Zajmujemy się projektowaniem tarasów z największą dbałością o… najmniejszy, dostępny centymetr. Niestraszne są nam małe przestrzenie. Te traktujemy jako niezwykłe wyzwanie. Samo zaprojektowanie i zaaranżowanie zieleni na niewielkim balkonie jest ogrodniczą frajdą! Dostosowując się do indywidualnych potrzeb klientów, dostarczamy unikatowe koncepcje, dopasowujące się również do aktualnie obowiązujących trendów funkcjonalności. Łączymy nowoczesność z najistotniejszą zaletą wszystkich tarasów – to Twoja przestrzeń, w której chcesz odpoczywać, relaksować się i chłonąć zielone, naturalne otoczenie. Tu bowiem powstaje spokojny dialog pomiędzy domownikiem a środowiskiem naturalnym – taras również może pełnić funkcję tajemniczego ogrodu, czemu nie?

Skromna aranżacja tarasu

Dopasowana do najwyższych oczekiwań – kompleksowa aranżacja zieleni na balkonie

Mieszkasz w Warszawie? Wprowadziłeś się do nowego mieszkania, w którym znajduje się pusty taras? Może masz balkon, który potrzebuje natychmiastowego odświeżenia? Sposobem na uzyskanie pięknej zielonej przestrzeni, otoczenia, w którym będziesz chętnie odpoczywać na świeżym powietrzu jest kontakt z Garden Rangers! Chętnie zaprojektujemy Twój taras, odświeżymy niewielki balkon i zaaranżujemy go wykorzystując do tego innowacyjne nowinki technologiczne. Podczas pierwszego spotkania, omówimy Twoje potrzeby, wynikające z posiadania tarasu, którym chętnie będziesz się chwalić! W trakcie rozmowy zapytamy o indywidualne preferencje, podpowiemy również funkcjonalne rozwiązania, dzięki czemu aranżacja zielonej przestrzeni na balkonie będzie ponadczasowa i doskonale oddająca Twoją wyjątkową osobowość. 

Ogród na balkonie

Zanim rozpoczniemy ogrodniczą współpracę, dokładnie zmierzymy przestrzeń, którą chcesz zagospodarować. Na tej podstawie stworzymy kosztorys, w którym zostaną wyszczególnione poszczególne etapy pracy oraz sam cennik usług. Kierujemy się przejrzystymi zasadami we współpracy! Każdą ewentualną zmianę wynikającą ze stworzenia nowego ciekawego pomysłu w trakcie realizacji, chętnie przedyskutujemy. Bycie elastycznym w ogrodniczym wyzwaniu jest dla nas jedną z najcenniejszych wartości!

Od pomysłu do gotowej przestrzeni zielonej – profesjonalna aranżacja tarasów

Wiemy, że czas jest aktualnie wartością najwyższą. Tak jak Ty doceniamy go, dlatego też samo zaprojektowanie tarasu i aranżacja zieleni niezwykle nas pochłania. Każdy etap współpracy realizujemy z najwyższą dokładnością i należytą starannością. Powierzając nam aranżację zieleni na tarasie, czy też balkonie, otrzymujesz kompleksową usługę w wydaniu Garden Rangers. Rozpoczynając od prac projektowych, poprzez zaplanowanie poszczególnych etapów współpracy, zatrudnienie wymaganych podwykonawców, kończąc na sprzątnięciu przestrzeni i oddaniu jej w wersji „pod klucz”, pragniemy, abyś skupił się na codziennych wyzwaniach, które aktualnie realizujesz. Możesz oczywiście podglądać nasze prace, aczkolwiek w wydaniu relaksacyjnym, z kubkiem ulubionej herbaty, którą raczysz się w domowej przestrzeni.